برندگان دموکاپ برخی از رازهای موفقیت خود را فاش کردند.

رقابت دموکاپ که توسط شرکت نورد اف ایکس برگزار می¬شود، در طول تاریخ خود شاهد چند صد برنده از کشورهای مختلف بوده است؛ از جمله روسیه و چین، اوکراین و هند، قرقیزستان و سریلانکا، رومانی، ایران، تایوان، لهستان، قزاقستان، مصر، بلاروس، اندونزی، ازبکستان، ویتنام، استونی، کره جنوبی، سنگاپور، هنگ کنگ، استرالیا، بلغارستان، فرانسه، پاکستان، لیتوانی، جمهوری چک، مولداوی و ایالات متحده امریکا. شرکت کنندگان از کشورهای بسیار مختلفی در این مسابقه شرکت می کنند، تا آنجا که به راحتی نمی¬توان فهرست این کشورها را یکجا ارائه کرد. همین مسئله خود شاهدی است بر محبوبیت این مسابقه و همچنین محبوبیت شرکت نورد اف ایکس.

طبیعتاً شرکت کنندگان دموکاپ افرادی از سنین مختلف، مشاغل و مذاهب و سطح درآمدی متفاوتی هستند. اما همه آنها در یک چیز مشترک¬اند که همان علاقه شدیدشان به دموکاپ و شور و اشتیاق خود برای کسب پیروزی است.

شرکت کنندگان از چه راههایی به موفقیت میرسند؟ ناگفته نماند که همه آنها مایل به فاش کردن راز موفقیت خود نبوده¬اند. توانایی در کسب درآمد از طریق فارکس خود سرمایه بزرگی محسوب می¬شود که جرأت و انرژی زیادی را می¬طلبد. چنین تجربه¬ای با روزهای وحشتناک و بیخوابی شبانه و تجربیات شکست و پیروزی همراه است؛ همین تجربیات است که پایه و اساس شرکت کنندگان دموکاپ را برای پیروزی های بیشتر محکمتر می¬سازد. دقیقا به همین علت است که وقتی از آنها درباره علت موفقیتشان سوال می¬شود، تنها به ذکر چندین کلمه اکتفا می¬کنند و در پاسخ به این سوال از جملاتی کلی استفاده می¬کنند.

گرچه ما سر انجام موفق شدیم برخی از رازهای موفقیت برندگان این مسابقه را بیاییم و در آینده نیز مایلیم آنها را با شما به اشتراک گذاریم، اما کشف راز موفقیت آنها تا حدی قابل فهم است. ما از همان ابتدا این رازها را برای شما برملا خواهیم کرد. آنچه در اینجا برای شما ارائه می¬دهیم، یک کتاب راهنمای اجباری نیست، بلکه تنها یک سری اطلاعات است که امیدواریم برای شما هم جالب باشد و هم مفید.

راز موفقیت آنها به این صورت است که اکثریت برندگان این مسابقه در طول رقابت خود تجارت دستی انجام می¬دهند. تجارت نیمه اتوماتیک و نیمه دستی در بیشترین حد خود در این مدت انجام می¬گیرد. حتی آنهایی که از مشاورانی متخصص بهره می¬گیرند، در چنین حالتی ترجیح می¬دهند که با نمودارها همراه شوند و همزمان از کامپیوتر هم استفاده کنند. آنها بیشتر به حس شهودی و عقل خود اکتفا می¬کنند تا به برنامه کامپیوتری. ظاهرا تاکنون هیچ برنامه نویسیِ زبانی-عصبشناختی نتوانسته است به مرحله ای برسد که روبات را کاملا جایگزین انسان کند.

یکی از پیشکسوتان فارکس و برندگان جایزه در دموکاپ به نام محمد نورژانو در این باره معتقد است که: “من مطمئنم که هیچ مشاور متخصصی نمی¬تواند با یک انسان رقابت کند.من تنها تجارت دستی را پیشنهاد می¬کنم. البته گرچه ممکن است با خطاهایی همراه باشد که از مسائل عاطفی شما نشأت می¬گیرند، همین خطاها به ما کمک می¬کنند که بیشتر یاد بگیریم."

وقتی بحث بر سر آنالیز فنی و آنالیز اساسی مطرح است، اکثریت قریب به اتفاق برندگان در این مسابقه به آنالیز فنی رای مثبت می¬دهند. برخی از آنان موضع محکمی را اتخاذ می¬کنند. برای مثال، نوووسلوو از اودموریتای روسیه که در نوامبر 2013 به مقام اول دست یافت معتقد است که «همه این بازی ها چیزی نیست جز راهی برای گیج کردن تجار». او برای اینکه اعتقاد خود را کمی معقول تر جلوه دهد افزود: «البته تجارت اخبار هم چیزی است که من از آن لذت می¬برم».

آلیک گریگوری از اوکراین در این خصوص نظری متعادل¬تر دارد. او معتقد است: «در خصوص آنالیز فنی و اساسی باید گفت که 80 درصد آنالیز فنی و 20 درصد آنالیز اساسی تاثیر دارد. بنده معتقدم بهترین راه این است که بازار را به لحاظ فنی ارزیابی کرد و سپس با کمک مسائل اساسی دیدگاه خود را متعادل ساخت».

و اما در خصوص چارچوب زمانی مورد نظر چه باید کرد؟ طیف زمانی آنها بسیار گسترده می¬باشد. برخی از چارچوب زمانی دقیقه¬ای بهره می¬گیرند و براحتی هزار تجارت را انجام می¬دهند که از هر تجارتی سود کمی به جیب می¬زنند. برخی دیگر به علت ترس از اضطراب، از سیستم H4 یا D1 استفاده می¬کنند. بسیاری از تجار از M5 یا M3 یاH1 در استراتژی تجارت خود بهره می¬گیرند. این همان ضرب المثل معروف را به یاد ما می-آورد: «صلاح مملکت خویش خسروان دانند» .

در خصوص شاخص¬ها، پیشتازان و برندگان دموکاپ همگی این راز را فاش نمی¬کنند. اما همه آنها از یک چیز مشترک حرف می¬زنند و آن اینکه آنها از سیستم مارتینگال متنفرند. تعجبی نیست، چراکه مبالغ سپرده به تدریج باعث رشد بیشتر تجار می¬شود اما اکثر آنان معتقدند که انجام معامله¬ی خرابی که در آن اطمینان کامل نداریم و خلاف روند بازار است، راه به جایی نخواهد برد. دوروهولسکی، دارنده مقام سوم در دموکاپ که از دونست اوکراین است در این باره معتقد است که: «اگر از سیستم مارتینگال استفاده می¬کنید، بعید می¬دانم که شما بتوانید برنده شوید».

رقابتی که نورد اف ایکس برگزار می¬کند به صورت مجازی یا از قبل ضبط شده می¬باشد اما بسیاری از برندگان این مسابقه تجربه طولانی مدت تجارت به صورت زنده را هم کسب خواهند کرد. در واقع مدیریت برابری در چنین حالتی شدیدتر خواهد بود و متعاقبا نتایج نیز متعادل تر اند. برای مثال گرچه یک برنده دموکاپ ظرف 10 روز رقابت به طور میانگین سرمایه اولیه خود را تا 15 الی 20 درصد افزایش خواهد داد، نتایج کسب شده در رقابت زنده به طور چشم¬گیری کمتر خواهد بود. همانطور که یکی از شرکت کنندگان هم اقرار می¬کند، یک رشد 15 درصدی در ماه رشد بسیار خوبی است.

ما در اینجا مهمترین نکته را در پایان ذکر می¬کنیم. همانطور که می-دانید هر ماه 20 برنده مبلغی در حدود 3500 دلار را در بین خود تقسیم می¬کنند. وقتی از آنها سوال می¬شود که قرار است این مبلغ را چگونه خرج کنند، تقریبا همگی پاسخ می¬دهند که این مبلغ را در فارست سرمایه گذاری خواهند کرد. تنها یکی از آنها گفت که قرار است آن را در جشن سال نو خرج کند که البته بد هم نیست؛ درخت کریسمس و نوار زرورق درخشش بیشتری نسبت به هر روند و الگوی معکوس بر روی صفحه کامپیوتر دارد.

شما چطور؟ جایزه خود را چگونه صرف خواهید کرد؟ ما صادقانه امیدواریم که بتوانیم این سوال را از شما هم در آینده نزدیک بپرسیم. با آرزوی خوش اقبالی و پیروزی برای شما!

خواندن کل مقالهپادشاه حلقه معامله

قهرمان کلی در مسابقه های المپیک DemoCup سپرده خود را با 166 بار در ده روز افزایش یافته است!

، - امروز ما دوست داریم به شما برنده کلی در نمره کل و برنده در بین تیم نمره فرد آلکسی Brusyansky روسیه ارائه دهیم.

به عنوان یک یادآوری ، به صورت موازی با بازی های المپیک در Rio de Janeiro ، یکی دیگر از رقابت های بین المللی - المپیک مسابقه DemoCup ، که توسط NordFX شرکت کارگزار برگزار شد، صورت گرفت، و معامله گران بازار فارکس از نزدیک به 100 کشور در آن شرکت کردند . این صندوق جایزه 23،100 $ ، که 2000 $ کردم آلکسی Brusyansky ساخته شده است.

- بنابراین، آلکسی ، لطفا قبول تبریک ما و درخواست های سنتی - ما برخی از نکات برجسته از بیوگرافی خود را بگویید.

- من 30 ساله هستم، من ، متولد شد Izhevsk(در 20 شهرستان پرجمعیت ترین روسیه )  زندگی می کردند و در مورد مطالعه، تخصص من یک ریاضیدان اقتصاددان است. عملا من کار تخصص در محدوده : تجارت شغل اصلی من و درآمد پایه است.

این به این معنی است که شما برای خانواده خود در این را ه پول را فراهم، و علاوه بر این شما جهان سفر کنید؟ در شبکه های اجتماعی من تو را دیدم که شما با خانواده خود بودند ، برای مثال، در پاریس

- بله، بله، همه با این پول درآمد خوب من است، و من مانند تحرک  انجام شده آن در Izhevsk ، پس من به مسکو نقل مکان کرد و هر چند که من محل اقامت کارم تغییرکرد، منطقه من باقی مانده همان - فارکس. است همسر من کار نمی کند، او در دانشگاه دولتی مسکو (MSU) مطالعه می کند، و ما به اندازه کافی پول داریم.

چه مدت است که شما معامله می کنید در در فارکس ؟

- من  دهمین سالگردرا به زودی جشن می گیرم. در سال 2007 من در مورد فارکس اطلاعات به دست اوردم، و در سال 2008، فارغ التحصیلی از دانشگاه ، من شروع به گرفتن علاقه فعال در مشاوره تجارت با استفاده از خودکار. من حتی  یک کار نداشتم، من فورا خودم را به تجارت انداختم.

- آیا شما مشاوره در طول مسابقه استفاده می کنید؟

- بله دارم.

- آیا شما آموزش و پرورش در تجارت هر نقطه دریافت کرده اید؟ هنوز خود شما مشاوره را  طراحی می کنید ؟

من  فارکس مطالعه نکردم  در هر نقطه، منبع من از دانش در اینترنت است. و نوشتن مشاوره برنامه نویسی استاندارد است ، آن چیزی است که ما در دانشگاه آموزش داده شدند. در حال حاضر ، با این حال ، من فقط الگوریتم توسعه ، و به عنوان برای کدهای - من به آنها سفارش ، آنها توسط متخصصان نوشته شده است

اگر برای شما مهم نیست من می پرسم ، چه استراتژی اغلب استفاده می کنید ؟

- من از آنهایی که ، با حداقل همبستگی مختلف پیش بینی کردم ، به عنوان مثال. سیستم های غیر پیش بینی - جایی در انجمن من چنین نام شنیده نمی شود. من به طور متوسط در همه استفاده نشود.

- می بینم. این برای من جالب به دلیل نتیجه خود را فوق العاده قابل توجه است: افزایش سپرده از $  10000 به $   000 1660در ده روز- آن را به ندرت حتی در یک حساب آزمایشی دیده می شود.

بود ن نوسانات فقط خوب وجود دارد. اگر شما بر اساس پیش بینی تجارت، همه چیز بستگی به چگونگی دقیق آن ، یکی وجود دارد می توانید تعداد زیادی در هر واحد تجاری برنده است، اما در همان زمان - یکی می تواند بسیاری از دست بدهند. و در صورت عدم پیش بینی معامله سود کوچک است، اما بسیاری هستند از معاملات وجود دارد ، به طوری که به همین دلیل سپرده در حال رشد است .

- آیا شما اصول را در همه استفاده کنید؟

خبرهای منتشر شده برای من جالب هستند، اول از همه، از نظر نوسانات. تجارت اصلی در روزهای جمعه در طول انتشار اخبار از ایالات متحده است. این هفته تجارت من بسیار فعال نیست، من بررسی می کنم و اصلاح استراتژی ، مشاوران و در صورتی که همه حق است، من می توانم تمام سود به موجب یکی از انتشار اخبار در روز جمعه است. به هر حال، من تمام موقعیت در روز را ببندید و من هرگز رول بیش از آنها را برای فردا و ، به ویژه، برای هفته آینده . آن بسیار راحت است روانی، من به رختخواب بروید مسالمت آمیز.

- و آیا شما سعی نمی کنید به پول به عنوان ارائه دهنده سیگنال های معاملاتی ؟ این می تواند پول اضافی کاملا واقعی باشد.

- این همه سرزمین های جدید برای من است، فقط در حال حاضر شروع کرده ایم به مطالعه کپی برداری از سیگنال و همه می رود با آن است. تا کنون من تنها در پول خود من و ستد، به علاوه من در زمان از وام های بانکی.

اغلب معامله گران سعی کنید برای جذب سرمایه گذاران از خارج.

درسته. در اینترنت یکی اغلب می تواند این گونه اعلامیه را ببینید. اما، برای مثال ، آن را به من باعث می شود یک سوال بلافاصله : اگر سیستم شما بزرگ است، و همه چیز کار می کند کاملا ، پس چرا نمی خواهد شما به بانک بروید و گرفتن وام ، من ، برای مثال، استفاده  شود به انجام این کار تمام زمان و اگر من از دست دادن ، پس من به پاسخگو آن را با پول من است. بنابراین من در هیچ عجله برای کار با پول کسی دیگری ، شهرت برای من مهم است . به خصوص اگر این مقادیر زیادی خواهد بود.

- همانطور که برای شما، تجارت اهمیت به مقدار زیاد دارد؟

- یک عامل روانی وجود دارد. ممکن است که به تجارت در صد دلار است. و اگر ما را صد هزار دلار ، به ظاهر هیچ چیز اینجا تغییر ندهید - لازم است فقط به افزایش حجم معاملات با هزار بار، و این همه . اما، من فکر می کنم، بسیاری  موافق ، که به لحاظ روانی آن بسیار آسان تر به کار با یک مقدار کوچک است.

- و، به گفته شرکت کنندگان از DemoCup ، آن است که حتی ساده تر به تجارت در حساب مجازی. به هر حال، شما تا به حال در دیگر مراحل این مسابقه شرکت کردند ؟ از آنجا که NordFX شده است نگه داشتن آنها را به صورت ماهیانه برای بیش از پنج سال .

- من چند بار شرکت کردند و حتی من به دست آورد. من دوست دارم این مسابقه بسیار زیاد است، نه تنها به خاطر جوایز ، بلکه به دلیل نگرش نسبت به شرکت کنندگان . در برخی از مسابقات دیگر زمانی که شما برنده شوید، شما هر ایمیل می کنید، و در اینجا همه خوب و مودب است، تبریک می گویم در برنده. هر چند ، من هم مانند جوایز NordFX - جوایز بزرگ، که به ندرت دیده می شود. 

- ما سود خود را در یک حساب آزمایشی دیدم. و اگر برای شما مهم نیست من می پرسی، چگونه آن را با حساب های واقعی است؟

- من می تواند سود سالیانه می گویند نه به عنوان من کردن این پول زندگی می کنند، و من به برداشت سود را به صورت منظم . هدف استاندارد من - حداقل پنج درصد در ماه است. اما، آن اتفاق می افتد ، که من کسب 50٪ ، و بیشتر. گاهی اوقات، من به هدف در آغاز یک ماه ، و یا حتی در روز اول ، و سپس در تمام طول ماه من در یک رایگان ، حالت آرامش تجارت دیدار خواهد کرد. به هر حال، این آثار حتی بهتر در این راه است. 

- اگر برای شما مهم نیست ، من یک سؤال سنتی ما بپرسید - آنچه هدف شما در زندگی است.

همانطور که برای اهداف برای آینده نزدیک ، من می خواهم برای افزایش کارایی من به طوری که برای مقابله با مسائل مربوط به پول است. در حال حاضر ساخت پول می گیرد روز کاری طیف من، و من می خواهم به صرف دیگر از یک ساعت. فارکس یک لذت واقعی است، اما همچنین پروژه های دیگر که من می خواهم برای پیاده سازی وجود دارد - سری ومخفی-ارزهای ، سیستم های پرداخت ، و غیره وجود دارد ، البته ، هدف فوق العاده ، اما من آن را صدای شنیده

 نشده است) .

 

خواندن کل مقالهثبات نشانه ای از تسلط است

با توجه به میخائیل Rybyev ، فارکس تجارت حرفه ای با $  100000 آغاز می شود.

در مسابقه های المپیک DemoCup برای معامله گران ، توسط NordFX شرکت کارگزار به صورت موازی با بازی های المپیک در Rio de Janeiro برگزار شد، تیم از اوکراین به رهبری رهبر آن - M. Rybyev - مدال نقره شد. پس سود 850 ٪ نشان داده شده در 10 روز ، او نیز وارد ده معامله گران بالای این مسابقه. ش

- میخائیل، برای اولین بار ، اگر شما ناراحت نمیشوید، لطفا ، به ما چند کلمه در مورد خودتان بگویید.

- من 33 ساله هستم ، من در شهرستان در Alchevsk ( اوکراین ) متولد شد ، پدر من مشغول به کار در کارخانه متالورژی بود ، مادر من - به عنوان آشپز ، احتمالا، خانواده به طور متوسط نرمال از آن زمان. من آموزش فنی و من قرار بود به کار در یک کارخانه مانند پدر من ، اما آن روزها آن را برای آن بود که بهترین زمان نیست، و کم کم من تلاش به پول از طریق اینترنت ساخته شده است. من بازی پوکر می کردم، معامله در بازار فارکس . در حال حاضر من در حال اجرا کسب و کار کوچک خود و من، به عنوان یک سرگرمی ، من تجارت در بازار فارکس، من امیدوارم که در آینده آن را تبدیل به منبع اصلی من از درآمد . کرد

- چه مدت شده است تجارت شما در فارکس ؟ چه چیزی شما را انگیزه ای برای تجارت داد : کنجکاوی ، هیجان، میل به پول دست بیش از مشت و یا هر چیز دیگری؟

من برای حدود 5 سال شده معامله در بازار فارکس در حال حاضر . در ابتدا من کنجکاو بود ، من هیجان خاصی به حال هرگز، به رویکرد همه چیز روشن سر لازم است. و پس از آن ، زمانی که من از طعم و مزه پول برای اولین بار و طبق آمار، من تا به حال به سادگی یک میل به پول .

آیا شما یک آموزش ویژه در تجارت دریافت در هر نقطه، و یا دوره های حضور داشتند؟ یا شما ، آنچه که آنها را ، یک ، فرد با استعداد خود آموخته از نعمت های طبیعی ؟

در حال حاضر است که بسیاری از اطلاعات در اینترنت وجود دارد ، که در آن یک اراده یک راه وجود دارد ، به طوری که هیچ مشکلی با آموزش و پرورش وجود ندارد.

- چه مدت شما را به احساس یک تجارت حرفه ای زمان برد؟

در واقع، من مانند یک حرفه ای احساس نمی کنم من هنوز هم برای یادگیری بسیاری و کسب در اینجا حداقل 100 $ 000، پس از آن ممکن است از حرفه ای خاص صحبت کنید.

در حال حاضر سوال این است که نگرانی برای بسیاری از مردم بزرگ: به نظر شما، ممکن است به ارائه برای یک خانواده ، تجارت به طور انحصاری در فارکس؟ و یا حتی برای تبدیل شدن به یک میلیونر؟

بله، مطمئن شوید، آن ممکن است ، هر چند، قطعا ، بسیاری از در آن موفق خواهد شد. در اینجا ، به عنوان در هر مورد دیگر، بسیاری از کسب و کار مردم باز است، اما تنها برخی از آنها رسیدن به چنین حجم بعنوان میلیونرهای. ما یک وضعیت مشابه با فارکس .

به هر حال ، چگونه می توانم بستگان خود را در مورد احساس فعالیت های خود ؟ آیا آنها از شما حمایت و یا توصیه به اتلاف وقت با فارکس و شروع به انجام برخی کسب و کار "جدی"می کنند؟

- آنها احترام گذارند من و انجام ، چیزی در مقابل آن. نکته اصلی این است برای دادن پول همسر من در زمان، میخائیل لبخند می زند، و سپس او را به شما در هر تعهد حمایت می کنند.

نظرت در مورد "المپیک DemoCup " ، برگزار شده توسط NordFX ؟ چرا تصمیم گرفتید به شرکت در آن ؟

من استفاده میکردم از NordFX برای شرکت در یک مسابقه به طور منظم ، من حتی به جای 4 یک روز صورت گرفت . و پس از آن من به وب سایت رفت - و من اعلام از مسابقه های المپیک وجود دارد . و من بلافاصله مانند گرفتن در آن احساس می شود. علاوه بر این، من به چند گروه اسکایپ متعلق در تجارت ، بنابراین من در مورد آن را به دوستان و همراهان گفتگو میکردیم، آن را بسیار سرگرم کننده میکند

پس از تبدیل به یکی از برندگان مسابقه از حساب های دمو ، شما می 650 دلار کاملا واقعی به عنوان جایزه به دست آورد. چگونه برنامهریزی به آنها را صرف : شما را به یک رستوران بروید با دوستان خود، و یا رفتن در تعطیلات، و یا پر کردن سپرده در فارکس یا صرف پول برای هر چیز دیگری؟

این اتفاق افتاده است که پایان مسابقه با آغاز تعطیلات من همزمان شد، بنابراین انتخاب قطعی و بدیهی بود). من از نوع بهبود کیفیت تعطیلات من ، که من بسیار سپاسگزار شرکت NordFX هستم. به هر حال، من تا به حال استراحت در یک هتل کوچک و تصادفا، صاحب آن است معامله گر در بازار فارکس است. من در چنین تصادفی بسیار شگفت زده بود ، اما ما تا حد زیادی به صحبت درباره. ان پرداختیم

- یک سوال بیشتر در مورد مسابقه : آیا شما با استفاده از مشاور و یا معامله دستی استفاده می کنید ؟

- من به صورت دستی و ستد، من معمولا این راه تجارت. در اکثر، من می توانم اسکریپت برای ورود به معاملات سریعتر استفاده کنید.

- به نظر شما ، آن ممکن است که به ترکیب اصول با تکنیکی ، زمانی که تجارت ؟ و یا آنها را به عنوان دو روش متقابلا منحصر به فرد تلقی است ؟

- ممکن است ، اما من شخصا فکر می کنم که تجزیه و تحلیل فنی به تازگی outlived سودمندی آن . در حال حاضر من اصول ترجیح می دهند. آن را مبتذل ، اما می توان به طور معمول با از دست دادن توقف کوتاه و سود بزرگ تجارت. برخی از افراد ممکن است بگویند که آن را به یک شیر یا خط سکه است، اما من با موفقیت تجارت شده است این راه را برای حدود یک سال با نتایج کاملا طبیعی است.

- در حال حاضر ، اجازه دهید در حرکت به موضوع داغ نقطه برای هر معامله گر - تفاوت بین تجارت در نسخه ی نمایشی و حساب واقعی است. در طول 10 روز در DemoCup شما سپرده خود را از 10.000 دلار افزایش یافته و به 95.000 ، این است که تقریبا 10 برابر ! و چگونه آن را با حساب های واقعی است؟

در یک حساب واقعی به طور متوسط من 8-9 ٪ در هر ماه . و یک حساب آزمایشی است با تعریف یک حساب آزمایشی، طراحی به خطر بر روی آن ، و من فقط به خطر انداخته، که تمام است.

- اگر NordFX اعلام کرد یک مسابقه بر روی یک نسخه ی نمایشی ، اما در حساب های واقعی ، شما را در معرض خطر در نظر گرفتن بخشی در آن است؟

من فکر می کنم من خیلی دوست دارم شرکت در آن . این امر می تواند بسیار جالب است. علاوه بر این، من ، احتمالا، یک استراتژی بسیار تهاجمی را انتخاب نمایید. من احساس می کنم همه را به دقت در حساب های واقعی تجارت، و آن را ممکن است به نفع خود دقیقا به عنوان یک نتیجه از این تجاوز است.

- مشاهده زندگی اینترنت از جامعه تجاری ، شما می توانید ببینید که آن را به دو بخش اصلی تقسیم شده است. یکی از اولین متشکل از کسانی که آماده به فاش کردن تمام اسرار به همکاران هستند: آنها در پست مشاوره در انجمن های به صورت رایگان، استراتژی سهم و بهترین شیوه های دیگر ، و اینجا و آنجا ارائه سیگنال . بخش دوم شامل کسانی که هرگز تا به حال هر کسی حتی یک کوچکترین راز . که تحت آن دسته توانم شما را می گیرند؟ و چه، به نظر شما، در حال رانندگی برای اولین بار و قطعات دوم؟

من فکر می کنم که آن را به یک روانشناسی انسانی است ، به همین ترتیب در تمام حوزه های دیگر - پزشکان و سازندگان کره، و در کسب و کار . همه چیز بستگی به نوع شخص . همانطور که برای من ، احتمالا، من در جایی در وسط است. اگر کسی می پرسد - من آماده برای برقراری ارتباط و بحث است. صادقانه بگویم، من ارتباط با سایر معامله گران. را دوست دارم

- و در نهایت، آخرین سوال : چه هدف خود را در زندگی به طور کلی، و در فارکس به طور خاص بگویید؟

همانطور که برای فارکس - هدف اصلی در اینجا این است که پول به طور مداوم، حتی اگر کمی است، اما هنوز هم به طور مداوم. و تا کنون ، به اعتقاد من شده اند کاملا با موفقیت در این مسیر حرکت . و هدف در زندگی این است که به عنوان یک خانواده بزرگ زندگی می کنند و به سفر در سراسر جهان است. همه چیز به نظر می رسد بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد

خواندن کل مقالهپیشگام فارکس در قرقیزستان

فارکس نه با استفاده فوق العاده استعداد را فتح می کند ، اما فقط توسط افراد لجوج، سخت کوش و بسیار منظم پیش می رود.

نتایج آخرین مرحله از حساب های جامدمو نسخه ی نمایشی  از مسابقه استتوسط شرکت ما برای سالیان زیاد برگزار می شود، به تازگی اعلام شده است. این بار محمد Nurzhanov از قرقیزستان تبدیل شده به یکی از برندگان جایزه از مسابقه. و اگر چه او تنها نفر هشتم است در این دربی بود، ما معتقدیم که زمان دور نیست زمانی که این مرد جوان طول می کشد به خط بالایی در رتبه بندی معامله گران بین المللی است .

اگر در آغاز قرن گذشته، پیشگامان فضاوهوانوردی در شهرهای کوچک استان به دنیا آمده اند، در حال حاضر، یک صد سال بعد، پیشگامان فارکس متولد می شود. و اگر قبلا، گفت: سنکا صدا پستها در طول گیرندگان «Per aspera ad astra »، در حال حاضر، به  محمد، می توان نگاه کرد آن را با خیال راحت به عنوان یک بازنویسی: «پستها در طول گیرندگان Aspera آگهی فارکس» - «از طریق شوک به فارکس".

-  محمد، برای شروع، اگر برای شما مهم نیست، به ما چند کلمه در مورد خودتان بگویید: چند ساله هستید شما، که در آن شما به دنیا آمده اید، که هستند پدر و مادر خود شما، شهری که شما در حال حاضر در آن زندگی می کنید،  وضعیت تأهل شما، تحصیلات، شغل شما؟

- خوب، چه می توانم بگویم؟ من در جمهوری قرقیزستان متولد شدم، در شهر کوک Jangak منطقه جلال آباد. این شهر بسیار کوچک است، کوک Jangak ترجمه به عنوان یک مهره سبز است .

در آنجا من از دبیرستان در سال 2009 فارغ التحصیل شدم، و سپس برای ورود به دانشگاهبه پایتخت، بیشکک آمدم،. در حال حاضر من یک مهندس عمران هستم.

پدر و مادر من در حال حاضر بازنشسته شده اند. پیش از این، پدر من به عنوان مدیر یک معدن در شهر من بود مادرم معلم بود.

کوک Jangak - این است که چگونه "سرمایهفارکس" قرقیزستان به نظر می رسد.

- به من بگو، چگونه توسعه فارکس در قرقیزستان بوجود آمد؟ آیا بسیاری از مردم در آنجا تمرین می کنند؟

- صادقانه بگویم، فارکس در اینجا توسعه یافته نیست. من سعی کردم در اینجا افراد همفکر در فارکس پیدا کنم ، اما، متاسفانه، تقریبا هیچ و یا بسیار کم در قرقیزستان وجود دارند. و از آنجایی که تعداد کمی از مردم در مورد فارکس اطلاع دارند ، هیچ چارچوب قانونی در اینجا وجود ندارد.

- محمد،  چه زمانی  شما به جهان  فارکس آمدید؟ این خواسته: فقط کنجکاوی، علاقه، میل به سرعت مقدار زیادی از پول، و یا چیز دیگری بود؟

- در سال 2010  من در ایالات متحده بودم و من در مورد مبادلات ، سهام.قیمت سهام، و غیره شنیدم پس از بازگشت به خانه، من علاقمند شدم به یک مقاله جالب در فارکس، و همه چیز آنجا شروع شد.

چه چیز توجه مرا جلب کرد! در مرحله اول، کنجکاوی بود، و پس از آن، یک میل به ساخت پول سریع.

آیا شمااز طریق آموزش به تجارت ویژه رفته اید، یا در دوره آموزشی حضور داشتید؟

نه، من هیچ گونه آموزش یا دوره ای حضور نداشتم، وضعیت مالی اجازه نمی داد من به. اما من شروع به مطالعه بازار  کردم خود، من خواندن مقالات، کتاب ها، دوره های فارکس مورد مطالعه، سمینارها ... به طور کلی، من سعی کردم برای پیدا کردن، یادگیری و اعمال همه که مربوط به فارکس می شود بیاموزم. من هنوز هم سعی می کنم به خواندن و تماشا تا آنجا که ممکن است، چرا که من همیشه چیزی جدید و مفید را یاد می گیرم. این کمک می کند به من راتا  بهبود بخشد اطلاعات من را .

من فکر نمی کنم که در بازار فارکس یک شغل برای برخی از افراد فوق العاده با استعداد است، آنها احتمالا فقط لجوج، سخت کوش و بسیار منظم هستند. اما این نظر شخصی من است، البته :)

- آیا شما احساس می کنید حرفه ای هستید در این زمینه. می توانید دیگران را  آموزش بدهید؟ یا فکر می کنید که شما نیاز به کمی یاد گیری بیشتر و کسب تجربه بیشتر دارید.

- نه، من حرفه ای نیستم. حرفه ای بودن، من نیاز به تجربه خیلی بیشتر دارد. اما من امیدوارم، به زودی حرفه ای شوم.

من می توانم نکات مهم را به یک تازه کار نشان دهم، البته، اما من نمی توانم یاد بدهم.

کجا شما یاد گرفتیددر مورد مسابقه جام نسخه ی نمایشی  که توسط NordFX برگزار می شود ؟ چرا تصمیم گرفتید به شرکت در آن؟

- من  یک بنر جام نسخه ی نمایشی را دیدم در وب و تصمیم به شرکت در آن را گرفتم. در واقع، من در بسیاری از مسابقات شرکت کردم، اما من فکر می کنم که NordFX دارای مسابقات عادلانه  در یک راه ساده نسبت به برخی از مراکز خرید و فروش دیگر است، من نمی خواهم نا آنها را بیاورم.

- یکی دیگر از سوالات در مورد مسابقه: آیا شما یک مشاور استفاده می کردید و یا شما معامله دستی می کردید؟

- فقط دستی . و من مطمئن هستم هیچ مشاور را نمی توان به یک فرد واقعی در مسابفه مقایسه کنم. من توصیه می کنم به تجارت تنها خود شما! بله، اتفاق می افتد اشتباهات که توسط احساسات ناشی وجود دارد، اما ما از این اشتباهات یاد می گیریم :)

- در حال حاضر، اگر از  شما سوال شود، یک سوال نظری است. آیا فکر می کنید ممکن است به ترکیب تجزیه و تحلیل اساسی و فنی در معاملات است ؟ و یا انجام این روش یکی دیگر حذف است؟

- من حدس می زنم شما می توانید آنها را ترکیب کنید، اما من تنها با استفاده از تجزیه و تحلیل فنی. چند وقت پیش، زمانی که  شروع، کردم سعی کردم به تجارت با استفاده از تجزیه و تحلیل بنیادی، اما آن را برای من نیست. احتمالا آن را برای تحلیلگران است :)

- اگر ما در مورد تجزیه و تحلیل فنی صحبت کنیم، چه شاخص و فریم چه زمانی به نظر شما برای تجارت موفق است؟

- در ابتدا، من استفاده می کنم تمام شاخص های موجود را! من نمی توانستم نمودار خود را به درستی ببینم! خب، حالا من فقط می خواهم اولین بار به دیدن نمودار و، اگر نشانههایی از جنبش وجود دارد، من سعی می کنم به استفاده از شاخص های زیر آنها را ببینم.

در همان زمان، من فقط کارشناسی ارشد و خطوط فیبوناچی استفاده می کنم. در حساب واقعی من، من تنها با استفاده از D1 زمان روز، و در حساب مسابقه، من استفاده می کنم ازH4.

قبل از آن، من سعی کردم تجارت در چارچوب های زمانی کوچکتر، اما من موفق نبوده ام. این احتمالا بهترین کاراست که در آن معلوم است، این طور نیست؟ هر فرد متفاوت است.

- آیا شما فکر می کنید که انجام می دهند تنها فارکس، شما می توانید خانواده خود حمایت کنبد؟ و تبدیل به یک میلیونر شوید؟

- همه چیز بستگی به فرد دارد: اگر کسی می داند که چگونه برای مدیریت احساسات، مداوم و بیمار باشد، بله، می توان خانواده هر دو پشتیبانی خود و تبدیل شدن به یک میلیونر . من امیدوارم که  مدتی بعد شوم .

- با نگاه به شما، من کاملا مطمئن هستم شما موفق می شوید.

و توسط راه، از آنجایی که ما شروع به صحبت در مورد خانواده،   در مورد شغل خود چه فکر می کنید؟ آیا آنها از شما حمایت و یا توصیه به صرف وقت در فارکس و مقابله با چیزی "جدی هستند"؟

- صادقانه بگویم، هیچ کس نمی داند که من تجارت فارکس می کنم. گاهی اوقات بستگان بپرسید  که من چه انجام می دهم، و من باید آنها را فریب دهم. من نمی دانم، که آیا آنها مرا درک خواهد کرد. من می خواهم  نشان دهم یک نتیجه واقعی را، امیدوارم که در من و در کار من  باور داشته باشند. اگر چه گاهی اوقات زمان بشدت وجود ندارد.

- و در نهایت، آخرین سوال سنتی ما شماچه هدفیدر زندگی به طور خاص دارید، به طور کلی، و در فارکس؟

- احتمالا، هدف از زندگی من  این است برای موفقیت در همه چیز: در وهله اول، خانواده من است (این برای من مهمتر است)، در زندگی شخصی من و، البته، در بازار فارکس. من می خواهم برای تبدیل شدن دغدغه مالی آزاد، و سپس صرف زمان بیشتری را با خانواده، دوستان و دوست دختر من. همچنین من سعی خواهم کرد به تمام کسانی که  نیاز به کمک دارند کمک کنم، من خودم از نظر مالی رنج می برم، بنابراین من آن را  تجربه کردهام. و من می خواهم  سفر کنک به  سراسر جهان! این قطعا خواهد بود  :)

خواندن کل مقاله